Účastníci Audi Cupu 2017

28.4.2017

Nadcházející ročník Audi Cupu je za dveřmi a všichni se ptají, koho si Bayern po dvou letech pozve na domácí trávník. Ve dnech 1. – 2. 8. 2017 se ve 4 kláních utkají týmy světové fotbalové špičky.

Čtveřice tradičních evropských klubů

Podle neoficiálních informací se letos v Allianz Aréně v rámci turnaje Audi Cup 2017 představí tradiční kluby čtyř evropských fotbalových velmocí.

audicup2017-3

Účastnící turnaje Audi Cup 2017:

 • Bayern Mnichov
 • Atlético Madrid
 • Liverpool FC
 • SSC Neapol

Po vyřazení z Ligy mistrů se Bayern Mnichov může plně soustředit na závěr domácí Bundesligy, kde si i přes menší problémy z podzimní části počíná s přehledem a znovu míří za obhajobou mistrovského titulu. O ten měl být původně sveden tuhý boj s milovaným i nenáviděným štírkem letošního ročníku z Lipska. Red Bull však v druhé půlce sezony ztratil a na ohrožení pozic mnichovského týmu to již zřejmě stačit nebude. 

Čtveřici účastníků Audi Cupu 2017 by měly doplnit týmy SSC Neapol a FC Liverpool. Anglický Liverpool prožívá sezonu plnou očekávání, která však nemusí vyústit ani v kýženou kvalifikaci do Ligy mistrů. Tradiční fotbalový tým vedený charizmatickým Jurgenem Kloppem se potácí na hranici kvalifikačních příček a svůj osud nemá jen ve svých rukou. Po poslední pohře s Crystal Palace musí v posledních čtyřech ligových zápasech bezpodmínečně zvítězit a doufat, že jeho konkurenti z Manchesteru nějaké body ztratí. V opačném případě na Anfieldu asi velké nadšení nezavládne. 

audicup2017-1

Zájezdy na Audi Cup 2017:

Pro další novinky ohledně turnaje Audi Cup 2017 sledujte pozorně naše webové stránky i Facebook. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět na vlastní oči v akci 4 špičkové evropské kluby a jejich fotbalové hvězdy ve 2 hracích dnech.

 
Novinky z Blogu

 • Real Madrid
  17.9.2018 16:00

  Držitel ocenění FIFA „Klub 20. století“, držitel titulu „Nejlepší evropský klub 20. století“ od Mezinárodní federace fotbalových historiků…

  Číst celý článek ›

 • Inter Milán
  4.9.2018 10:55

  Inter Milán je jediným italským týmem, který odehrál všechny ročníky domácí ligy. A ne bez úspěchu. Když k tomu přidáme vítězství v…

  Číst celý článek ›

Zobrazit všechny články ›

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Tereza a Petr
  Arsenal FC vs West Ham

  Perfektní zájezd! Moc bych chtěla poděkovat celému týmu Sport Sen. Od začátku výborná spolupráce,… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Jarmila Špicová
  Real Madrid vs Villarreal

  Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Jiří Strmiska
  AS Řím-AC Milán

  Skvěle zorganizovaná akce, vše proběhlo dle nabídky. Za nás s manželkou maximální spokojenost. A… více