Reportáž: Monte-Carlo Rolex Masters 2015 23.4.2015

Po roce se naše cestovní kancelář opět vydala s klienty na zájezd do Monte-Carla na tenisový turnaj Rolex Masters 1000. Jestli jste zvědaví, jak jsme se měli, tak čtěte dál. Na začátek můžu prozradit, že došlo i na setkání s jedním zahraničním tenistou.

Rok 2014 byl skvělý, ale to je jenom začátek 31.12.2014

Jaký byl tenhle rok? Fantastický, neskutečný…dělali jste nám po celý rok neskutečnou radost! Do roku 2014 jsme vstupovali s očekáváním, spoustou otazníků, ale hlavně s odhodláním přinášet vám i nadále kvalitní zážitky.

Report ze zájezdu na zápasu Real Madrid vs Cordóba 11.9.2014

Pár týdnů to trvalo, ale na světě je zbrusu nový článek o Realu Madrid. Jaké byly naše pocity, co si o Realu myslíme a jak se nám líbilo na Santiago Bernabeu, to vše se dočtete v následujícím článku.

Report ze zájezdu na zápas FC Barcelona vs Elche 27.8.2014

Nadpis tohoto článku měl být původně španělský supervíkend, protože nás po utkání FC Barcelona čekal následující den ještě domácí match Realu. Po pár hodinách v Barceloně jsme se však dozvěděli, že zde není Španělsko, ale Katalánsko, tak se toho držíme...

Program německé BUNDESLIGY 2014/15 zveřejněn! 24.6.2014

Zde naleznete program na nový ročník německé fotbalové Bundesligy 2014/15. Vybírejte, a poté se s námi vydejte na svou cestu za splněným snem do Německa

Tvůj DREAM JOB – Londýn, Manchester, Barcelona a Madrid 19.6.2014

Miluješ fotbal? Žiješ v Londýně, Manchesteru, Barceloně či Madridu a ovládáš místní jazyk? Pak hledáme právě tebe! Tohle je tvůj dream job, tak ho nezmeškej!

Program anglické PREMIER LEAGUE 2014/15 zveřejněn! 18.6.2014

Zde naleznete program na nový ročník anglické fotbalové PREMIER LEAGUE 2014/15. Vybírejte, a poté se s námi vydejte na svou cestu za splněným snem do Anglie.

Vyplatí se připlatit lepší cestovní pojištění? 3.6.2014

Krátký článek o tom jaké cestovní pojištění máte zahrnuto v ceně zájezdu. Myslíte si, že se vyplatí připlatit za lepší cestovní pojištění? No, to si pište, že ANO!

Reportáž - MS v hokeji Bělorusko / Minsk 22.5.2014

Volá mi kamarád: „Hele chceme vyrazit na MS v hokeji do Běloruska na poslední zápas ve skupině Česko-Francie. Bude to pecka, já to cítím.“ Ani netušil, že vytvořil sebenaplňující proroctví. Pecka to byla a navíc se dozvíte naše pocity z Běloruska.

Vyrážíme do Allianz arény na FC Bayern Mnichov! 13.5.2014

Posledních pár let platí pravidlo, že chcete-li vidět světový fotbal blízko českých hranic, tak jeďte do Allianz arény na Bayern! SPORT SEN vám poradí, jak se do Allianz arény dostat, kde zaparkovat, jak se dobře najíst a na co si dát pozor.

Novinky z Blogu

Zobrazit všechny články ›

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Tereza a Petr
  Arsenal FC vs West Ham

  Perfektní zájezd! Moc bych chtěla poděkovat celému týmu Sport Sen. Od začátku výborná spolupráce,… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Pavel Berg
  Arsenal

  Zájezd proběhl v pořádku. Vše díky skvělé organizaci klaplo bez zádrhelu. Zápas a vše kolem jsme si… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Jarmila Špicová
  Real Madrid vs Villarreal

  Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co… více