Češi v Premier League IV – Nové tisíciletí 9.4.2018

V minulém díle jsme se po brankářích podívali na hráče, kteří do Premier League zamířili po stříbrném Mistrovství Evropy 1996. I v novém tisíciletí ale čeští hráči promlouvali do historie anglické nejvyšší ligy.

Češi v Premier League III - Vicemistři z Eura 1996 16.3.2018

Čeští brankáři se v Premier League rychle zabydleli a za celé čtvrtstoletí jen ve třech sezónách chyběl na soupisce týmů nejvyšší anglické soutěže český brankář. Co ale hráči do pole?

Češi v Premier League II - Pokračování české brankářské stopy 16.2.2018

V prvním díle jste si mohli přečíst, že Mikloško, Srníček a Stejskal udělali v Premier League českým brankářům výborné jméno. V druhém díle se podíváme na další tři brankáře, z nichž jeden se stal legendou Premier League.

Češi v Premier League I - První český hráč v Premier League 29.1.2018

Anglická Premier League oslavila v loňském ročníku své 25. výročí. Do její historie přispěli svým dílem i čeští hráči, shodou okolností jich bylo právě 25. V prvním díle se zaměříme na brankáře.

Vánoce v Premier League 22.12.2017

Mráz kreslí na okenní sklo, venku se snáší k zemi sněhové vločky a doma voní vanilka… Skončí předvánoční shon a začíná období vánočního klidu. Ale ne pro každého – fanoušci i aktéři Premier League se odpočinku přes Vánoce nedočkají.

Merseyside derby 20.11.2017

Na dohled, pouhou míli pěšky přes Stanley Park, leží stadiony dvou rivalů, Liverpoolu FC a Evertonu FC. Od sezóny 1962/63 se pravidelně každou sezónu oba rivalové potkávají a píší další kapitoly k dějinám Merseyside derby.

Premier League – listopad 2017 15.11.2017

Reprezentační pauza je skoro za námi, o víkendu se znovu rozběhne kolotoč ligových zápasů. Co všechno zatím přineslo 110 zápasů, tedy 11 kol Premier League?

Carabao Cup - Anglický ligový pohár 2.10.2017

Již 58. sezónu se utkává 92 anglických a velšských klubů o tuto trofej, jednu ze čtyř nejcennějších v anglickém fotbale. Je vyhrazena pouze účastníkům z ligového systému a vítězi zajišťuje účast v kvalifikaci o Evropskou ligu.

Liga mistrů – souboj nejlepších 20.9.2017

Od roku 1955 se střetávají nejlepší týmy ve společné soutěži pořádané Evropskou fotbalovou asociací (UEFA) o nejcennější klubovou trofej světa. V minulosti pod různými jmény, nyní pod jménem Liga mistrů UEFA (Champions League).

Největší z největších - EL CLÁSICO 19.8.2017

Tentokrát se vydáváme do prosluněné Barcelony shlédnout největší derby ze všech, El Clasico. Rivalita mezi FC Barcelona a Real Madrid není jen fotbalovou ale i politickou, tedy bojem mezi Katalánskem a Španělskem.

Novinky z Blogu

Zobrazit všechny články ›

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Tereza a Petr
  Arsenal FC vs West Ham

  Perfektní zájezd! Moc bych chtěla poděkovat celému týmu Sport Sen. Od začátku výborná spolupráce,… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Pavel Berg
  Arsenal

  Zájezd proběhl v pořádku. Vše díky skvělé organizaci klaplo bez zádrhelu. Zápas a vše kolem jsme si… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Jarmila Špicová
  Real Madrid vs Villarreal

  Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co… více