Premier League 2016/17: Poslední třetina před námi 25.2.2017

V Premier League zbývá odehrát posledních třináct kol, než jeden z týmů zvedne nad hlavu trofej pro vítěze. Ve hře je stále ještě skoro čtyřicet bodů a zdá se, že důležitý bude úplně každý. Vždyť mezi druhým a šestým místem je rozdíl jen čtyři body.

Old Trafford: The Theater of Dreams 20.1.2017

Poté, co se týmu Newton Heath podařilo odvrátit bankrot, stát se Manchesterem United a vyhrát ligu i FA Cup, rozhodl se předseda klubu J. H. Davies, že si klub zaslouží důstojnější hřiště, než ubohý trávník na Bank Street. A zrodil se Old Trafford.

Hokejové MS v Paříži – s námi bezpečně a pohodlně 10.1.2017

Na zájezdech na letošní hokejové MS v Paříži vás dopravíme nejen do hotelu, ale zajistíme i bezpečné a pohodlné přesuny vlastní dopravou v samotné Paříži. Autobusem vás tentokrát dopravíme z hotelu přímo na zápas i prohlídku města a také zpět.

Premier League 2016/17: Lednová nabídka 29.12.2016

Premier League nabrala jako obvykle ve vánočním čase zběsilé obrátky a začíná se ukazovat, kdo bude mít dost sil v druhé polovině sezóny. Podívejme se na rozlosování a rozpoložení největších favoritů.

Anfield Road 21.12.2016

Liverpoolem ještě doznívají oslavné chorály po posledním Merseyside Derby v Goodison Parku, které Reds ovládli gólem v nastaveném čase, my se zatím podívejme na jejich domovský stánek.

Bundesliga 2016/17: RB Leipzig – zázrak z Lipska 30.11.2016

Tak jako bylo v loňském ročníku fotbalových soutěží v Evropě hitem tažení Leicester City v rámci Premier League, zdá se, že letos budou přitahovat pozornost výkony RB Leipzig v Bundeslize.

Premier League 2016/17 – Vánoce za dveřmi 29.11.2016

Listopadová porce zápasů byla díky reprezentační pauze poněkud chudší a za dveřmi je prosinec. Vánoční „anglické“ týdny často roztrhají pole favoritů a v souboji o titul zůstávají jen ti nejsilnější.

Stadio Giuseppe Meazza - San Siro 16.11.2016

Jeden z nejslavnějších stadionů starého kontinentu je domovem dvou znesvářených gigantů evropského fotbalu AC a Interu Milán. Mnohokrát byl svědkem velkým sportovních milníků a stal se tak místem, kde se již 92 let píše nejen fotbalová historie.

Severolondýnské derby 3.11.2016

V anglickém fotbale, tak jak je znám a hrán již po více než 150 let, vzniklo za jeho historii několik nesmiřitelných rivalit mezi kluby. Pravda, žádné z těchto nepřátelství nepřešlo až do otevřené války, jak se to stalo mezi Hondurasem a Salvadorem.

Premier League 2016/17: Liverpool FC v říjnu 26.10.2016

Liverpool FC hraje svoji 125. sezónu celkem a po osmém místě v ročníku 2015/16 letos míří mnohem výš.

Novinky z Blogu

Zobrazit všechny články ›

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Tereza a Petr
  Arsenal FC vs West Ham

  Perfektní zájezd! Moc bych chtěla poděkovat celému týmu Sport Sen. Od začátku výborná spolupráce,… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Pavel Berg
  Arsenal

  Zájezd proběhl v pořádku. Vše díky skvělé organizaci klaplo bez zádrhelu. Zápas a vše kolem jsme si… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Jarmila Špicová
  Real Madrid vs Villarreal

  Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co… více