Stade Geoffroy-Guichard 22.2.2016

Saint-Étienne bude bojištěm pro čtyři zápasy evropského šampionátu. Fanoušky české reprezentace čeká na Stade Geoffroy-Guichard duel s Chorvatskem. Východní "bratři" zde o tři dny později vyzvou Anglii.

Bude osmifinále pro Arsenal opět konečnou stanicí? 15.2.2016

Po zimní přestávce se o slovo přihlásila i ,naše‘ Synot Liga. Z toho nepochybně radost mám, ale o něco více se těším na nadcházející úterní a středeční večery. Začínají nám osmifinálové boje Ligy mistrů! Bude pro Arsenal osmifinále opět konečnou stanicí?

Stadion Municipal 3.2.2016

Šťastnější fotbaloví fanoušci z celého světa se mezi desátým červnem a červencem vydají na cestu do Francie. Důvod není třeba představovat. Co si představíme, je deset svatostánků, na kterých se boje o zlaté medaile budou odehrávat. Začínáme v Toulouse.

Kalendář 2016 27.1.2016

Kalendářní rok 2016 je fotbalovými událostmi přímo nabitý. Vytáhněte své diáře a ta nejpodstatnější data si zapište!

Přestupové spekulace v Premier League 12.1.2016

Přestupové okénko v Anglii je otevřené necelé dva týdny, ale na jeho poli se už událo spoustu zajímavostí. Přečtěte si ty nejzajímavější spekulace o hráčích spojovaných s Premier League.

2015? Žádná nuda 31.12.2015

Zní to jako klišé, ale rok 2015 zkrátka utekl jako voda. Možná proto, že fotbalový fanoušek prožil intenzivních 365 dní. K evropským pohárům se přidala i úspěšná kvalifikace o Mistrovství Evropy. Navíc Česko hostilo EURO hráčů do 21 let. Žádná nuda.

Fenomén jménem Vardy 17.12.2015

Už to vypadalo, že se fotbalem živit nebude. Trénoval dvakrát týdně a přes den vyráběl lékařské dlahy. O šest let později vede tabulku kanonýrů a táhne tým za nezapomenutelnou sezónou. Dotáhne Leicester za titulem?

Los byl k Arsenalu nemilosrdný, dokáže se pomstít? 14.12.2015

Slavnostní ceremoniál v Nyonu prozradil osm dvojic, které se v únoru, respektive v odvetných zápasech v březnu, porvou o postupová místa do čtvrtfinále Ligy mistrů. A jak už tomu v nejprestižnější fotbalové soutěži světa bývá, máme se na co těšit!

Jedeme do Francie! Čeká nás silná skupina 13.12.2015

Los k nám nebyl příliš shovívavý, viďte? Lístečky, tažené z rukou Antonína Panenky, bývalého francouzského útočníka Trezegueta, střelce zlatého gólu z finále Eura 96 Bierhoffa a Řeka Charistease, nám do skupiny D přiřadily Španěly, Turky a Chorvaty.

Report - AC Milan vs Sampdoria Janov 4:1 28.11.2015

Už je to dva a půl roku, kdy San Siro naposledy vidělo čtyřgólovou nadílku v podání Rossoneri. SPORT SEN u toho tentokrát samozřejmě nemohl chybět a klienti tak od domácích borců dostali hezký předvánoční dárek.

Novinky z Blogu

Zobrazit všechny články ›

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Tereza a Petr
  Arsenal FC vs West Ham

  Perfektní zájezd! Moc bych chtěla poděkovat celému týmu Sport Sen. Od začátku výborná spolupráce,… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Pavel Berg
  Arsenal

  Zájezd proběhl v pořádku. Vše díky skvělé organizaci klaplo bez zádrhelu. Zápas a vše kolem jsme si… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Jarmila Špicová
  Real Madrid vs Villarreal

  Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co… více