Los byl k Arsenalu nemilosrdný, dokáže se pomstít? 14.12.2015

Slavnostní ceremoniál v Nyonu prozradil osm dvojic, které se v únoru, respektive v odvetných zápasech v březnu, porvou o postupová místa do čtvrtfinále Ligy mistrů. A jak už tomu v nejprestižnější fotbalové soutěži světa bývá, máme se na co těšit!

Jedeme do Francie! Čeká nás silná skupina 13.12.2015

Los k nám nebyl příliš shovívavý, viďte? Lístečky, tažené z rukou Antonína Panenky, bývalého francouzského útočníka Trezegueta, střelce zlatého gólu z finále Eura 96 Bierhoffa a Řeka Charistease, nám do skupiny D přiřadily Španěly, Turky a Chorvaty.

Report - AC Milan vs Sampdoria Janov 4:1 28.11.2015

Už je to dva a půl roku, kdy San Siro naposledy vidělo čtyřgólovou nadílku v podání Rossoneri. SPORT SEN u toho tentokrát samozřejmě nemohl chybět a klienti tak od domácích borců dostali hezký předvánoční dárek.

Report - FC Barcelona vs Levante 4:1 21.9.2015

Náš minulý zájezd na Blaugranas nám předurčil výsledek 0:1. Změníme právě na tomto zájezdu nepříznivou bilanci a přivezeme výhru. Bude nám počasí přát a Barcelonu si užijeme na 150%? Vše a mnohem víc se dočtete v následujícím článku.

Report - Real Madrid vs Granada 1:0 20.9.2015

Sobotní den jako relax a nicnedělání? Ani náhodou! Výlet z Barcelony do Madridu, rozšiřování osobní komfortní zóny, dokonalé jídlo a jeden z nejsilnějších zážitků za celý život. I tak se dá zažít den.

Report - Chelsea FC vs Maccabi Tel Aviv 4:0 17.9.2015

Proč se Manchester těžko opouštěl a co zvláštního jsme zažili na zdejším nádraží? Pomůže hráčům Blues totální karanténa z tréninkového centra v Cobhamu, kterou Mourinho tento týden ordinoval?

Report - Manchester City vs Juventus FC 1:2 16.9.2015

Příběh o tom, jak Honzík z malého městečka na Etihad Stadium dorazil. Proč se mu nesmírně zalíbil, avšak nakonec odešel silně znepokojený aneb na prahu nového ročníku Champions League s pohádkovým úvodem a šťastným koncem.

Report - Fulham FC vs Blackburn Rovers FC 2:1 14.9.2015

SPORT SEN TOUR 2015 – Cestování „on my own“ aneb poraď si sama a první článek nového člena SportSEN

Report - Arsenal FC vs Stoke City 2:0 13.9.2015

SPORT SEN TOUR 2015 - Víte jak nerychleji z Paříže do Londýna? Letadlem to není! Jak dopadlo DayToDay srovnání PSG a Arsenalu a proč nás ty hotely nikdy nepřestanou překvapovat…tohle a mnohem víc se dozvíš, když budeš číst dál.

Report - PSG vs Bordeaux 2:2 12.9.2015

SPORT SEN TOUR 2015 - Jaké je bydlení v Paříži? Je opravdu pařížská doprava, tak katastrofální? Překvapila francouzská liga? Jaké jsou bezprostřední pocity z PSG? Čtěte dál náš report z francouzské metropole.

Novinky z Blogu

Zobrazit všechny články ›

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Tereza a Petr
  Arsenal FC vs West Ham

  Perfektní zájezd! Moc bych chtěla poděkovat celému týmu Sport Sen. Od začátku výborná spolupráce,… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Pavel Berg
  Arsenal

  Zájezd proběhl v pořádku. Vše díky skvělé organizaci klaplo bez zádrhelu. Zápas a vše kolem jsme si… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Jarmila Špicová
  Real Madrid vs Villarreal

  Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co… více