Zájezd
Vstupenka

Výkopem začíná každé dobrodružství na zeleném pažitu. A začíná jím i náš nový blog. Žádný dobrý trenér by neměl odkrývat karty. My to přesto uděláme. Plníme vaše sny a je pro nás důležité, abyste nám plně důvěřovali. Jdeme na to! Pííísk.

PA050024Blogujeme, vlogujeme

Něco nám na webu chybělo. Místo, kde bychom s vámi mohli sdílet skvělé příběhy, které vidíme na našich cestách. Příběhy otců, kteří neudrží své slzy štěstí při pohledu na vyprodanou Allianz arenu. Příběhy synů, kteří vidí své vzory v akci. I příběhy žen, které mají volný víkend jen pro sebe J.

To oni jsou naši hrdinové. Plní si své sny. Chvíle, na které do konce života nezapomenou.

Slova, fotografie ani video vám nikdy plně nedokážou ukázat emoce, které prožíváme. Přesto se o tom v našich článcích pokusíme.

Proč vznikl Sport Sen?

Tak to je jednoduché. Už roky před založením cestovní kanceláře jsme pravidelně cestovali za sportem do celé Evropy. Někdy to lezlo do peněz i času. Není lehké si vše časově zorganizovat tak, aby vám navazovaly spoje. Bloudili jsme po velkoměstech a utráceli za drahé vstupenky. Tušili jsme, že to jde i jinak.

Hledali jsme tedy partnera pro naše cestování. Pár z nich jsme také vyzkoušeli. Hrůza! Bylo nám líto jejich klientů.

A tak jsme se do toho pustili. Bez zkušeností s cestovní kanceláří, avšak s láskou ke sportu a cestování. I my si plníme své sny.

Moderní, pružní, profesionální – to je náš každodenní cíl.

A vždy se snažíme dodržovat tyto pravidla:

  • Kvalitní služby s přidanou hodnotou
  • Rychlé a upřímné odpovědi na vaše dotazy
  • Dostupné ceny pro každého
  • Neustálé zlepšování na základě vašich podmětů

Na 100% nebo vůbec

Neradi děláme věci napůl. Znáte to – aby se vlk nažral a koza zůstala celá.

To v ČR zatím není zvykem. Proto nás dokonce někteří podezírají, že si 5 hvězdičková hodnocení píšeme sami. Chápeme vás, ale opravdu ne. Rádi vám poskytneme kontakt na každého našeho klienta, pokud s tím bude souhlasit. Přesvědčte se sami. Nemáme co skrývat.

Tato hodnocení bereme vážně. Kladné hodnocení nás potěší, ale negativního si vážíme ještě víc. Můžeme totiž zajistit, že se již podobná věc nebude opakovat.

Přímý tah na branku…

Už zítra se na našem blogu dozvíte, kdy je nejlepší čas pro nákup zájezdu. V úterý jedeme na zápas Ligy mistrů mezi Borussia Dortmund a Real Madrid. To bude jízda. Těšte se na skvělý report.

Vyvrcholení sezóny se blíží. Buďte u toho s námi a přidejte se k nám na Facebooku, ať nepřijdete o žádnou informaci. První poločas začíná.

Zdraví vás Tomáš Kulísek a celý SPORT SEN team.

IMG_1327

Kategorie: Sportsen