Slavnostní ceremoniál v Nyonu prozradil osm dvojic, které se v únoru, respektive v odvetných zápasech v březnu, porvou o postupová místa do čtvrtfinále Ligy mistrů. A jak už tomu v nejprestižnější fotbalové soutěži světa bývá, máme se na co těšit!

finaleresults

Los osmifinálových dvojic byl k hráčům Arsenalu nemilosrdný. Stejně jako v roce 2010 a 2011 narazí na Barcelonu. O to přívětivější je pro nás– fanoušky. Sport SEN pořádá letecký zájezd na Emirates Stadium i Camp Nou. Postoupí Arsenal konečně dál než do osmifinále, když jejich branku hájí Petr Čech?  

Do třetice všeho dobrého se utká i Paris Saint Germain s Chelsea. Tyto dva velkokluby změřily síly v rámci Champions League celkem čtyřikrát v posledních dvou letech. Vždy šlo o velmi vyrovnaná klání, která však měla stejný konec – postup francouzů. Jste fanouškem Chelsea nebo PSG? U toho byste neměli chybět!

Po dlouhých osmi letech se v Lize mistrů potká AS Řím s Realem Madrid. Týmy, v jejichž dosavadních zápasech padalo nejvíce branek.  Vstupenky na Real Madrid mizí jako na běžícím páse, proto s nákupem neotálejte příliš dlouho.

‚,Doufali jsme ve šťastnější los,‘‘ hlesl po slavnostním ceremoniálu Pavel Nedvěd, který i přes těžkého soupeře věří v postup. Juventus vyzve Bayern Mnichov, jednoho z největších aspirantů na zisk trofeje. Sport SEN vypravuje do Allianz areny autobus.  Dokáže Juventus německého mistra zastavit? 

Podívejte se na naši kompletní nabídku zájezdů na Ligu mistrů.

Sháníte pouze vstupenky na Ligu mistrů?

V případě, že chcete jiný zájezd či vstupenku, tak nás neváhejte kontaktovat.

Jirka za SPORT SEN TEAM

11752510_10204650912101001_7612825687961733472_n

Kategorie: Liga mistrů