Náš příběh

Už v roce 2012 se v hlavě našeho zakladatele Tomáše začaly honit myšlenky na to, že založí projekt, kde budou moci lidé cestovat za sportovními zážitky s pořádným servisem.

Jak už to tak bývá, žádný začátek není jednoduchý a proto trvalo celý rok než jsme vůbec mohli začít, protože jsme potřebovali vyřídit všechny admintrativní úkoly abychom se mohli stát CK. V srpnu 2013 jsme dostali licenci, pojištění a mohlo se začít!

Dali jsme si za úkol, že ještě v srpnu 2013 začneme a do tří týdnů spustíme náš první web. Smáli se nám, že to je strašně krátká doba a nemůžeme to stihnout spustit do 3 týdnů a víte co se stalo? Web jsme spustili za 17 dnů!

Tipněte si jak dlouho jsme čekali na první objednávku? Bylo to přesně 6 dnů a od té doby náš příběh píše další a další kapitoly. Byli jsme první na českém trhu, kdo přišel s neomezeným pitným režimem a stevardy v autobusech a přitom inspirace byla tak jednoduchá...stačilo se jen občas projet na některé z linek Radima Jančury. Naše inspirace poté pokročila ke spolupráci, kterou jsme s firmou Student Agency navázali a začali jsme jezdit žlutými autobusy RegioJet. Měli jsme neomezené pití, stevardky, žluté busy, ale to nám stále nestačilo...

V roce 2015 jsme poprvé překročili hranici 5000 odbavených klientů za rok a v roce 2016 jsme to jen potvrdili. Od té doby se zaměřujeme na zlepšení vnitřních procesů a doručení co nejlepšího zážitku našim fanouškům. Příběh pokračuje neustálými změnami na poli sportovních událostí.

Jóó to byste nevěřili, jak se každý rok mění cestování za sportem, ať už kvůli výsledkům z doby nedávné nebo podmínkám organizátorů. Je to však úžasná práce, a proto budeme nesmírně rádi, když budeme moci splněním Vašich snů napsat Váš vlastní příbeh.

11265100_936834213024726_6323895264963391570_n