Real Madrid se vrátil z USA do Španělska a připravuje se na evropský Superpohár proti Seville. Příprava v Americe se Bílému baletu vydařila, a to také ekonomicky. Trenér Realu Zinedine Zidane navíc dostal odměnu. Sezonu startuje Bílý balet v dobré náladě.

Snímek obrazovky 2016-08-07 v 18.06.03Sezona Realu startuje

Real Madrid se vrátil z USA do Španělska a připravuje se na evropský Superpohár proti Seville. Příprava v Americe se Bílému baletu vydařila, a to také ekonomicky. Trenér Realu Zinedine Zidane navíc dostal odměnu. Sezonu startuje Bílý balet v dobré náladě a již teď můžeš objednávat zájezdy na Real Madrid na Santiago Bernabeu.

Příprava v USA byla úspěšná

Real Madrid strávil velkou část přípravy v Kanadě a USA, kde také odehrál tři přípravné zápasy. Díky účasti v turnaji International Champions Cup navíc madridský klub slušně vydělal.

Po odečtení nákladů na ubytování, tréninková hřiště, cestování atd. zůstal Real za tuto část přípravy v zisku 12 milionů eur. A to samozřejmě nepočítáme obří zájem fanoušků, kteří kupovali dresy Bílého baletu jako na běžícím páse.

Na tři zápasy Realu (PSG, Chelsea a Bayern) se prodalo celkem 274 479 lístků. O Real Madrid byl v USA tradičně extrémní zájem. Návštěva 86 641 diváků na duel s PSG byla největší na sportovní akci v historii státu Ohio. Nenechej si újít zápasy Realu Madrid a kup si vstupenku na Real i ty!

Pro Real ale tentokrát nešlo jen o show. Na rozdíl od minulého roku měl ideální tréninkové podmínky a nemusel ještě v rámci tour cestovat mezi kontinenty. Trenér Zidane hodně dbá na fyzickou kondici a hráči by měli být dobře připraveni.

To bude určitě potřeba, protože Real čeká hodně náročná sezona. Ta startuje už v úterý, kdy se Bílý balet utká v Norsku se Sevillou v boji o evropský Superpohár. „Těšíme se, jsme dobře připraveni. Chceme další trofej,“ vyhlásil kouč Zidane.

Realu ale bude kvůli zranění chybět hvězdný Cristiano Ronaldo a s největší pravděpodobností nenastoupí ani Gareth Bale, Toni Kroos a Pepe, kteří měli po EURO delší dovolenou a k týmu se vrátí teprve v pondělí. Naopak Sergio Ramos, Luka Modrič a James Rodríguez nebudou chybět.

Zidane dostane více peněz

Ať už zápas dopadne jakkoliv, trenér Realu Zinedine Zidane dostal od vedení klubu odměnu. Francouz převzal tým po Rafaelu Benítezovi v lednu a dokázal ho výrazně zlepšit. Nejen výsledky, ale také atmosféru v kabině. Zidane navíc dokázal vyhrát Ligu mistrů.

Proto Real své legendě zdvojnásobí plat. Zidane bral v minulé sezoně 2,7 milionů eur ročně, od nové si bude vydělávat každý rok 5,5 milionů eur. To je každopádně stále méně, než měl například Carlo Ancelotti a o dost méně, než bral José Mourinho. Pro Zidana ale nikdy nebyly peníze prioritou.

Publikoval SPORT SEN TEAM se souhlasem autora: Real-madrid.cz