Přestupové okénko v Anglii je otevřené necelé dva týdny, ale na jeho poli se už událo spoustu zajímavostí. Přečtěte si ty nejzajímavější spekulace o hráčích spojovaných s Premier League.

hazardReal

Fanoušky vysmívaný NICKLAS BENDTNER může zamířit zpět do Premier League! Zájem o něj projevil Newcastle. Do stejného klubu má namířeno i záložník Swensea JONJO SHELVEY. Přestupová částka 12 milionů eur se zdá být definitivní a transfer je téměř dokonán.

Nespokojený se svou pozicí v klubu je i exsparťanský kanonýr BONY WILFIRED, který se jen těžko prosazuje přes SERGIA AGÜERA. Pomocnou ruku má nabídnout klub, ze kterého do Manchesteru City šel, tedy Swansea. Uvádí britský deník The Sun.

Téměř hotový se zdá přestup záložníka Basileje MOHAMEDA ELNENYHO do Arsenalu. Ten by měl za mladého Egypťana zaplatit přibližně osm milionů eur.

Naopak příchod nejlepšího afrického hráče roku 2015 PIERRE-EMERICKA AUBAMEYANGA vypadá nereálně. Samotný hráč vyvrátil spekulace o přestupu prohlášením, že Dortmund v dohledné době opouštět nehodlá.

‚Kanonýry‘ by mohl opustit středopolař AARON RAMSEY, na jehož služby si brousí zuby Barcelona. Vyjednávání jsou ale na začátku, a příznivci ,Gunners' si odchod Velšana nepřipouští.

Pořádně živo je i na opačné straně Londýna. Hodně se spekuluje o nespokojenosti EDENA HAZARDA v Chelsea. Není se čemu divit, v rámci Premier League se naposledy prosadil v květnu 2015 (z pokutového kopu proti Crystal Palace). Údajně jeví zájem o služby Belgičana Real Madrid. Přestupová částka by se mohla pohybovat kolem 100 milionů liber!

,Blues' se však zajímají o útočníka CARLOSE BACCUAC Milán. Roman Abramovič by si na případného dvojnásobného vítězeEvropské ligy musel nachystat 30 milionů eur.

Aktivitou hýří také Liverpool. Jürgen Klopp se nechal slyšet, že jeho přestupovým cílem číslo jedna je brankář MARC-ANDRÉ TER STEGEN. Těžko si ale představit, že by třiadvacetiletý brankář opustil Barcelonu, co myslíte?

Mezi další vyhlédnuté posily týmu z Anfield Road jsou ALEXANDRE PATO nebo SIAD BERAHINO. Právě útočník WBA Berahino by mohl zalepit mezeru po věčně zraněném DANIELU STURRIDGOVI, který je údajně na prodej! Nezrealizovatelný se zdá příchod MARIA GÖTZEHO Bayernu Mnichov. Německý talent, navzdory spekulacím, jakékoliv spojení s Liverpoolem odmítá. 

O hráče Manchesteru United MAROUANA FELLAINIHO se zajímá Valencie a AC Milán. ,Ďáblové‘ ale odmítají nabídky na hostování a jsou ochotní vyjednávat pouze na přestup.

Přestupové okénko se uzavírá hodinu po poledni prvního února. Kluby mají tedy více než dost času na dotažení přestupů. Jak ale víme, není radno odkládat transfery na poslední vteřiny. David de Gea a činovníci v Realu Madrid o tom vědí své :-)

Za SPORT SEN TEAM

Jirka

11752510_10204650912101001_7612825687961733472_n

Kategorie: Premier League