Nadcházející ročník Audi Cupu je za dveřmi a všichni se ptají, koho si Bayern po dvou letech pozve na domácí trávník. Ve dnech 1. – 2. 8. 2017 se ve 4 kláních utkají týmy světové fotbalové špičky.

Čtveřice tradičních evropských klubů

Podle neoficiálních informací se letos v Allianz Aréně v rámci turnaje Audi Cup 2017 představí tradiční kluby čtyř evropských fotbalových velmocí.

audicup2017-3

Účastnící turnaje Audi Cup 2017:

  • Bayern Mnichov
  • Atlético Madrid
  • Liverpool FC
  • SSC Neapol

Po vyřazení z Ligy mistrů se Bayern Mnichov může plně soustředit na závěr domácí Bundesligy, kde si i přes menší problémy z podzimní části počíná s přehledem a znovu míří za obhajobou mistrovského titulu. O ten měl být původně sveden tuhý boj s milovaným i nenáviděným štírkem letošního ročníku z Lipska. Red Bull však v druhé půlce sezony ztratil a na ohrožení pozic mnichovského týmu to již zřejmě stačit nebude. 

Čtveřici účastníků Audi Cupu 2017 by měly doplnit týmy SSC Neapol a FC Liverpool. Anglický Liverpool prožívá sezonu plnou očekávání, která však nemusí vyústit ani v kýženou kvalifikaci do Ligy mistrů. Tradiční fotbalový tým vedený charizmatickým Jurgenem Kloppem se potácí na hranici kvalifikačních příček a svůj osud nemá jen ve svých rukou. Po poslední pohře s Crystal Palace musí v posledních čtyřech ligových zápasech bezpodmínečně zvítězit a doufat, že jeho konkurenti z Manchesteru nějaké body ztratí. V opačném případě na Anfieldu asi velké nadšení nezavládne. 

audicup2017-1

Zájezdy na Audi Cup 2017:

Pro další novinky ohledně turnaje Audi Cup 2017 sledujte pozorně naše webové stránky i Facebook. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět na vlastní oči v akci 4 špičkové evropské kluby a jejich fotbalové hvězdy ve 2 hracích dnech.