Premier League 2019/2020 12.8.2019

Zápasem Liverpool-Norwich odstartoval nový ročník anglické Premier League. Dokáže Manchester City vyhrát soutěž potřetí za sebou? Získá Klopp svůj první anglický titul? Pojďme se podívat na vyhlídky favoritů.

Přestupy v evropských fotbalových klubech v létě 2019 27.6.2019

Eden Hazard už definitivně svlékl modrý dres Chelsea a vyměnil londýnské podnebí za přívětivější počasí španělského vnitrozemí. Kdo další změní v tomto parném létě klubovou příslušnost?

Ajax Amsterdam 22.5.2019

V Evropě je jen pět klubů, které dokázaly vyhrát hlavní kontinentální klubové soutěže, tedy Pohár mistrů evropských zemí, Ligu mistrů UEFA a Pohár UEFA (dnes Evropská liga UEFA). Ajax Amsterdam je jedním z nich.

West Ham United FC 1.3.2019

V roce 1895 založil majitel loďařství Arnold Hills a jeden z jeho předáků, shodou okolností zároveň fotbalový rozhodčí, Dave Taylor lokální klub dělníků Thames Ironworks FC. Dali tak základ jednomu z nejznámějších londýnských celků, West Hamu United.

Milánské derby 24.1.2019

Již 110 shlíží socha Panny Marie z vrcholu milánského Dómu na městské derby místních rivalů, Interu Milán a AC Milán. Právě ona dala tomuto klání název Madonino derby.

Fotbalové rozestavení a taktiky - 2. díl 7.1.2019

V devadesátých letech převzala takřka na dvacet let vládu ve fotbale formace 4-4-2, anglicky FourFourTwo, což dalo název i známému fotbalovému magazínu.

Fotbalové rozestavení a taktiky - 1. díl 9.12.2018

I když ve fotbalu stále ještě hrají velkou roli individuální schopnosti hráčů, čím dál větší roli přebírá týmové pojetí a taktika. Jedním z taktických prvků je i rozestavení hráčů na hřišti.

Juventus FC 5.11.2018

V roce 1897 založili turínští studenti svůj sportovní klub. Jako název zvolili latinské slovo "iuventus", tedy "mládí". Po více než sto letech patří "Stará Dáma" mezi nejúspěšnější evropské kluby.

Real Madrid 17.9.2018

Držitel ocenění FIFA „Klub 20. století“, držitel titulu „Nejlepší evropský klub 20. století“ od Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků, vládce žebříčku klubů UEFA. Seznamte se s historií Realu Madrid.

Inter Milán 4.9.2018

Inter Milán je jediným italským týmem, který odehrál všechny ročníky domácí ligy. A ne bez úspěchu. Když k tomu přidáme vítězství v domácích i evropských pohárech, máme tu obraz jednoho z nejúspěšnějších týmů Itálie i celé Evropy.

Novinky z Blogu

Zobrazit všechny články ›

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Tereza a Petr
  Arsenal FC vs West Ham

  Perfektní zájezd! Moc bych chtěla poděkovat celému týmu Sport Sen. Od začátku výborná spolupráce,… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Pavel Berg
  Arsenal

  Zájezd proběhl v pořádku. Vše díky skvělé organizaci klaplo bez zádrhelu. Zápas a vše kolem jsme si… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Jarmila Špicová
  Real Madrid vs Villarreal

  Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co… více