Steward/ka autobusového zájezdu 5.9.2019

Vyžadující schopnosti jsou komunikativnost a zodpovědnost. Pokud je máš, tak se mrkni na inzerát a dej vědět. Těšíme se.

Delegát/ka autobusového zájezdu 5.9.2019

Hledáme delegát/ku autobusových zájezdů po Evropě. Pokud jsi zodpovědný/á a komunikativní, tak neváhej a přidej se k nám. Jedná se o několik akcí ročně.

Premier League 2019/2020 12.8.2019

Zápasem Liverpool-Norwich odstartoval nový ročník anglické Premier League. Dokáže Manchester City vyhrát soutěž potřetí za sebou? Získá Klopp svůj první anglický titul? Pojďme se podívat na vyhlídky favoritů.

Přestupy v evropských fotbalových klubech v létě 2019 27.6.2019

Eden Hazard už definitivně svlékl modrý dres Chelsea a vyměnil londýnské podnebí za přívětivější počasí španělského vnitrozemí. Kdo další změní v tomto parném létě klubovou příslušnost?

Ajax Amsterdam 22.5.2019

V Evropě je jen pět klubů, které dokázaly vyhrát hlavní kontinentální klubové soutěže, tedy Pohár mistrů evropských zemí, Ligu mistrů UEFA a Pohár UEFA (dnes Evropská liga UEFA). Ajax Amsterdam je jedním z nich.

West Ham United FC 1.3.2019

V roce 1895 založil majitel loďařství Arnold Hills a jeden z jeho předáků, shodou okolností zároveň fotbalový rozhodčí, Dave Taylor lokální klub dělníků Thames Ironworks FC. Dali tak základ jednomu z nejznámějších londýnských celků, West Hamu United.

Milánské derby 24.1.2019

Již 110 shlíží socha Panny Marie z vrcholu milánského Dómu na městské derby místních rivalů, Interu Milán a AC Milán. Právě ona dala tomuto klání název Madonino derby.

Fotbalové rozestavení a taktiky - 2. díl 7.1.2019

V devadesátých letech převzala takřka na dvacet let vládu ve fotbale formace 4-4-2, anglicky FourFourTwo, což dalo název i známému fotbalovému magazínu.

Fotbalové rozestavení a taktiky - 1. díl 9.12.2018

I když ve fotbalu stále ještě hrají velkou roli individuální schopnosti hráčů, čím dál větší roli přebírá týmové pojetí a taktika. Jedním z taktických prvků je i rozestavení hráčů na hřišti.

Juventus FC 5.11.2018

V roce 1897 založili turínští studenti svůj sportovní klub. Jako název zvolili latinské slovo "iuventus", tedy "mládí". Po více než sto letech patří "Stará Dáma" mezi nejúspěšnější evropské kluby.

Novinky z Blogu

Zobrazit všechny články ›

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Tereza a Petr
  Arsenal FC vs West Ham

  Perfektní zájezd! Moc bych chtěla poděkovat celému týmu Sport Sen. Od začátku výborná spolupráce,… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Pavel Berg
  Arsenal

  Zájezd proběhl v pořádku. Vše díky skvělé organizaci klaplo bez zádrhelu. Zápas a vše kolem jsme si… více

 • Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
  Jméno: Jarmila Špicová
  Real Madrid vs Villarreal

  Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co… více